Prace uczniów zostały wyeksponowane na gazetce szkolnej.
W głosowaniu na najlepszy plakat, wzięli udział uczniowie z klas I-III oraz chętni starsi uczniowie.
Oddano 76 ważnych głosów. Pięć głosów okazało się nieważnych (głosowanie niezgodne z instrukcją).
Wyniki głosowania:
I miejsce – praca nr 8, wykonana przez Hannę Śniady (30 głosów).
II miejsce – praca nr 10, namalowana przez Nicole Berę (10 głosów).
III miejsce – praca nr 6, wykonana przez Nelę Bojanowską (9 głosów).
Dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie i gratuluję zwycięzcom.
Organizator
Alicja Witkowska