Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, wprowadzamy zmianę uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego z uwagi na niesprzyjającą pogodę:
Klasy I o godzinie 9.00 spotykają się w dużej sali gimnastycznej, później spotkanie w gabinecie z wychowawcami. Uczniowie wchodzą do szkoły od strony dziedzińca - bez rodziców.
Klasy II - III o godzinie 9.00 spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach. Uczniowie wchodzą głównym wejściem.
Klasy IV - VII o godzinie 10.00 spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach. Uczniowie wchodzą wejściem od boiska szkolnego.
Uczniowie klas IV - VII powinni wchodzić na teren szkoły z zakrytymi ustami i nosem.
ZOBACZ WYZNACZONE GABINETY >>>
ZAPRASZAMY!
Agnieszka Wroniak /wicedyrektor szkoły/
Znane są wyniki tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur.