Organizowany w ramach VII Festiwalu Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara przez Filharmonia Gorzowska dzień otwarty dostarczył uczniom klas 4a, 5a i 6a sporo niespodzianek. Zwiedzanie Filharmonii, połączyliśmy z grą muzyczną "Młody Współcześniak". Przestrzeń Filharmonii zmieniła się w muzyczną planszę, na której młodzież z naszej szkoły rozwiązywała zagadki podążając wyznaczoną trasą. Uczniowie wraz z opiekunami mieli okazję zgłębić wiedzę o patronie Festiwalu – Wojciechu Kilarze. Dodatkowo udało nam się zdobyć specjalne trofeum-Kota Kilara!
Oto jak nasza przygoda prezentuje się na kilku zdjęciach:
Monika Małecka