"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" /Janusz Korczak/
1 czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Nie mogło być inaczej w naszej szkole. Tego dnia wychowawcy klas drugich zorganizowali dla swoich uczniów piknik na terenie placówki, który obfitował w różnorodne atrakcje. Najwięcej emocji wśród dzieci wywołały konkurencje sportowe. Wspólne zabawy spowodowały, że z ich twarzy nie schodził uśmiech, a przecież o to właśnie chodzi w Dzień Dziecka...
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
Ewelina Zychowicz